Aktuálně z Herlíkovic

Už je tu zase zima!

26. 11. 2010

Ani jsme se nenadáli a v Krkonoších padá první sníh a teploty už jsou pod nulou. Vypadá to, že se nám zimní radovánky nezadržitelně blíží. Někteří nadšenci jistě už netrpělivě brousí a voskují svoje lyže nebo snowboardy.
Neotálejte s rezervací ubytování v našem rodinném penzionu, protože volných termínů velmi rychle ubývá.

Zimní sezóna nekončí!

5. 3. 2010

Bohužel nebyl moc čas se podělit o novinky. Bylo stále co dělat, abychom zajistili naším hostům ty nejlepší podmínky k pobytu. Nyní už je situace klidnější.
V některých městech není po sněhu ani památky, ale tady na horách jsou ještě výborné podmínek pro lyžování. Občas připadne poprašek sněhu a je krásné počasí. Můžete se přesvědčít na záběrech z webkamery na stránce o počasí.

Nové webové stránky

23. 11. 2009

Po dlouhých přípravách spouštíme nové webové stránky. Asi největší novinkou je rezervační systém, který si klade za cíl, celý proces rezervace ubytování urychlit. Můžete si prohlédnou obsazenost našeho ubytovacího zařízení a ušetřit tím váš čas.
Obsah stránek budeme postupně doplňovat. Doufáme, že budete s našimi stránkami spokojeni. Budeme rádi za vaše reakce a připomínky.

Pokoje jsou po rekonstrukci

22. 11. 2009

V tomto roce jsme provedli rekonstrukci celého domu. Samozřejmě byly zrekonstruovány i pronajímané pokoje. Jeden z pokojů byl zvětšen o malou půdní vestavbu, kde vzniklo útulné spaní pro několik osob. Všechny pokoje si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Sněhové podmínky

Podmínky
0 cm 0 cm mimo provoz

Ceník ubytování

Pokoje (osoba/noc)
3.ledna - 23.prosince 450,- Kč
24. prosince - 2. ledna 550,- Kč
Bungalov (platba za noc)
celoročně 2000,- Kč