Okolí ubytování v Herlíkovicích

Naše ubytovací zařízení leží téměř v centru Krkonoš nedaleko města Vrchlabí. Střední Krkonoše nabízejí spoustu možností, jak trávit dovolenou. Na své si přijdou hlavně ti, kteří mají rádi aktivní odpočinek na horách. Zimní středisko Herlíkovice je vyhledáváno hlavně milovníky snowboardingu a lyžování.

Zimní zasněžené KrkonošeSki areál Herlikovice vám nabízí celkem 12,4 kilometrů sjezdovek. Lyžování a snowboarding si zde užijí jak začátečníci tak i pokročilí. V nabídce jsou sjezdovky různých obtížností. Pro snowboardové nadšence je připraven snowpark. Nesmíme samozřejmě zapomenout na běžkaře. Areál upravuje okolo 30 kilometrů tratí. Vyrazit na běžky můžete třeba na Benecko nebo Horní Mísečky. Pokud vás Herlíkovice přestanou bavit, můžete navštívit okolní ski areály. Za zmínku jistě stojí Špindlerův Mlýn, Benecko nebo Jánské Lázně.

Krkonoše jsou krásné i v léťě. Neváhejte a přijeďte se o tom přesvědčit. Herlíkovice jsou výborným místem pro aktivně strávenou dovolenou. Jestliže máte rádi turistiku, horská kola nebo adrenalinové sporty, není o čem přemýšlet. Vaše kola si můžete nechat vyvést pomocí blízké lanovky ve skiareálu Herlíkovice. V areálu Vám také půjčí koloběžky, na kterých si můžete sjezdovku sjet. Jestliže vám ani tento adrenalin nestačí, můžete využít nabídky zdejších agentur na zážitky.

Sněhové podmínky

Podmínky
0 cm 0 cm mimo provoz

Ceník ubytování

Pokoje (osoba/noc)
3.ledna - 23.prosince 500,- Kč
24. prosince - 2. ledna 600,- Kč
Bungalov (platba za noc)
celoročně 2000,- Kč